SMAKOLOGIA – DIETETYK KLINICZNY

SMAKOLOGIA

Dietetyk kliniczny ┃ Psychodietetyk

SMAKOLOGIA 6 https://smakologia.com Współpraca

WSPÓŁPRACA STACJONARNA

Przed pierwszym spotkaniem otrzymasz od Nas dzienniczek żywieniowy oraz ankietę, dotyczącą Twoich preferencji żywieniowych. Powiedz nam co lubisz, a otrzymasz indywidualną dietę.

Podczas wizyty zebrany zostanie wywiad medyczny, środowiskowy oraz żywieniowy, wykonamy pomiary antropometryczne oraz analizę składu ciała, a także przeanalizujemy wyniki badań laboratoryjnych. 

Przekażemy Ci szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz ustalimy dalsze kroki współpracy.

WSPÓŁPRACA ONLINE

Podobnie jak w przypadku współpracy stacjonarnej, przed naszym wirtualnym spotkaniem otrzymasz od Nas dzienniczek żywieniowy, ankietę dotyczącą preferencji żywieniowych oraz zdecydujemy, za pośrednictwem jakiego komunikatora odbędzie się Nasza rozmowa (skype, whats app, messenger lub inna) odbędzie się nasza konsultacja.

Podczas spotkania zebrany zostanie wywiad medyczny, środowiskowy oraz żywieniowy, przeanalizujemy wyniki badań laboratoryjnych. 

Przekażemy Ci szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz ustalimy dalsze kroki współpracy.

SMAKOLOGIA 2 https://smakologia.com Współpraca

smakologia
dietetyk kliniczny

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Bioimpedancja elektryczna jest bezpieczna dla organizmu – prąd nie powoduje podrażnienia nerwów ani mięśnia sercowego. Niemniej jednak kobiety w ciąży, osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca oraz padaczką, nie powinny poddawać się badaniu.

W stacjonarnym gabinecie SMAKOLOGIA wykorzystuje metodę impedancji bioelektrycznej podczas pierwszej oraz przy każdej kolejnej wizycie kontrolnej GRATIS.

  1. Jeżeli posiadasz aktualne wyniki badań, które nie są starsze niż 3 miesiące (morfologia krwi, lipidogram, badania moczu, glukoza na czczo, hormony i przeciwciała tarczycowe, próby wątrobowe itd.) lub zmagasz się z chorobą przewlekłą, zabierz ze sobą historię leczenia,
  2. Dzienniczek żywieniowy (zostanie on udostępniony przez dietetyka na kilka dni przed wizytą),
  3. Ankietę dotyczącą preferencji żywieniowych (zostanie ona udostępniona przez dietetyka na kilka dni przed wizytą),
  4. Zanotowane pytania – interesują Cię pewne kwestie z zakresu zdrowego żywienia? Nigdzie nie możesz znaleźć jednoznacznej odpowiedzi? Przed spotkaniem zanotuj sobie wszystkie nurtujące Cię pytania, a nasi specjaliści spróbują Ci pomóc,
  5. Dużo dobrego nastawienia i uśmiechu :).

W przeciągu 7 dni roboczych otrzymasz od nas gotowy jadłospis. Dieta będzie przygotowana w oparciu o Twoje preferencje żywieniowe i z uwzględnieniem Twojego stanu zdrowia i celu, do jakiego dążysz!

Na pierwszej wizycie dietetyk zbiera wywiad dotyczący Twoich preferencji żywieniowych, dzięki czemu masz pewność, że jesz to co lubisz!

Ponad to (jeżeli nie istnieją ku temu żadne przeciwwskazania) możesz zdecydować, jak wyglądają Twoje posiłki!

Marzysz o śniadaniach na słodko i na ciepło? A może wolisz coś na zimno i słono? U Nas to Ty decydujesz!

Zazwyczaj przeprowadzamy wizyty kontrolne co 2 tygodnie. Jest to czas, w którym możemy odnotować efekty naszych działań.

Nie jest to jednak konieczność, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Jeżeli nie czujesz potrzeby tak częstych wizyt (i nie istnieją ku temu żadne przeciwwskazania) możemy zmniejszyć ich częstotliwość.  

Tak, można zakupić u Nas kartę podarunkową na dowolną kwotę.

Voucher można odebrać w gabinecie stacjonarnym bądź możemy wysłać go do Ciebie pocztą.

Obserwuj Nas i bądź na bieżąco!